Upalabdhi News

राष्ट्रिय एकतालाई थप सुदृढ पार्दै समाजवादको दिशातर्फ छिटो अघि बढाउनुपर्छ –झालनाथ खनाल

उपलब्धि मिडिया
पुस २७, २०७९ | १:१५ बजे


काठमाडौ, पुस २७ गते । पृथ्वी नारायण शाहको ३०१ औं जन्मजयन्ती एवं राष्ट्रिय एकता दिवसको अवसरमा नेकपा (एकीकृत समाजवा)दीका सम्मानित नेता तथा पूर्व प्रधानमन्त्री झालनाथ खनालले शुभकामना व्यक्त गरेका छन् ।

उनले सो अवसरमा सम्पूर्ण नेपाली दाजुभाइ तथा दिदीबहिनीहरूमा शान्ति, एकता, अग्रगति र समृद्धिका निम्ति शुभकामना दिएका हुन् । उनले राष्ट्रिय एकतालाई थप सुदृढ पार्दै समाजवादको दिशातर्फ छिटो अघि बढाउन समेत आग्रह गरेका छन् ।

बुधबार सामाजिक सञ्जालमा शुभकामना दिंदै उनले भनेका छन्, ‘हाम्रो प्रिय मातृभूमि नेपाल राज्यका निर्माता श्री राजा श्री पृथ्वी नारायण शाहले शुरु गरेको ऐतिहासिक एकिकरण अभियान, हाम्रा पूर्वजहरूको देशभक्तिपूर्ण र गौरवमय सङ्घर्ष र योगदान तथा वँहाहरुका वीरतापूर्ण प्रयत्नका कारण नेपाल आज सम्म सदैव स्वाधीन र सार्वभौम राष्ट्रका रूपमा रहेको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?