Upalabdhi News

‘रबिले निष्फिक्री बोले, प्रतिरक्षा र जवाफदेहिता अरुको काम हो–गोकुल बास्कोटा

उपलब्धि मिडिया
माघ २३, २०७९ | ११:२७ बजे


काठमाडौं, माघ २३ गते । राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा) का सभापति रवि लामिछाने निष्फिक्री बोलेको नेकपा (एमाले)का पोलिटब्यूरो सदस्य गोकुल बास्कोटाले छन् । आज सामाजिक सञ्जाल मार्फत आफ्नो धारणा राख्दै नेता बास्कोटाले प्रतिरक्षा र जवाफदेहिता अरुको काम भएको बताएका हुन ।

मिडियाका विषयमा डटेर सामना गर्ने बास्कोटा भएको रवि लामिछानेले आइतबार सार्वजनिक रुपमा अभिव्यक्ति दिएपछि बास्कोटाले यस्तो प्रतिक्रिया दिएका हुन । आफूले यसअघि बास्कोटाको एउटा घटनाक्रममा आलोचना गरेपनि मिडियाको सवालमा नेता बास्कोटा आँटिला भएको लामिछानेले बताएका थिए ।

नेता बास्कोटाले सामाजिक सञ्जाल लेखेका छन् , ‘रबिले निष्फिक्री बोले । प्रतिरक्षा र जवाफदेहिता अरुको काम हो। प्रश्न उठेपछि दागा धर्नु भन्दा जवाफ दिनु राम्रो हो’ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?