Upalabdhi News

टेक्ससमा हुँने ११ औं नेफ्टा फिल्म अवार्डको औपचारिक उद्घाटन आज गरिदै

उपलब्धि मिडिया
माघ २६, २०७९ | १०:२९ बजे

काठमाडौं, माघ २६ गते । अमेरिकाको टेक्ससमा हुँने ११ औं नेफ्टा फिल्म अवार्डको आज औपचारिक रुपमा घोषणा तथा उद्घाटन गरिदै छ । आज प्रधानमन्त्री एवम् माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्प कमल दाहाल प्रचण्डको प्रमुख आतिथ्यतामा काठमान्डौको सोल्टी होटलमा दिउसो १२ः ३० बजे एक बिशेस समारोहका बीच अवार्डको उद्घाटन गरिने छ । नेपालका ख्याति प्राप्त कलाकार र नेपाली संचारकर्मी माझ हुने उद्घाटन समारोहको अबसरमा तपाई सम्पूर्ण चलचित्र अनुयायीहरुमा उपस्थिति जनाई दिन आग्रह गरिएको छ । समारोहको प्रत्यक्ष प्रशारण 𝑷𝑹𝑰𝑴𝑬𝑯𝑫 𝑻𝑬𝑳𝑬𝑽𝑰𝑺𝑰𝑶𝑵 (प्राइम एचडि टेलिभिजन) मार्फत गरिने छ ।

आगामी जेठ १३ गते अमेरिकाको टेक्ससमा चलचित्र प्राविधिक संघ (नेफ्टा)को ११ औं संस्करण सम्पन्न हुँदैछ । नेपाल चलचित्र प्राविधिक संघले आयोजना गर्दै आएको यस अवार्डको मुख्य आयोजकका रुपमा रहेका यूएस खबर मिडिया नेटवर्क कर्पोरेशन, फेम नेपाल, ८,८४८ मिडिया हाउस र आर्यन फिल्मस रहेका छन् । त्यस्तै नेपालका लागि बजार व्यवस्थापनको पाटो भने उपलब्धी मिडिया ले हेरेको छ ।

अमेरिकी संस्करणको अवार्डका लागि नेफ्टाले फेम नेपाल, यूएस खबर र आर्यन फिल्म्ससँग सहकार्य गर्दैछ । अवार्ड समारोह ६ हजार ३ सय सिट क्षमता रहेको टेक्ससको ट्रस्ट सीयू थिएटरमा आयोजना गरिने छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?