Upalabdhi News

नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको ट्रफी कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीले अनावरण गर्दै

उपलब्धि मिडिया
अशोज ११, २०७९ | ११:१३ बजे

सुर्खेत । नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको ट्रफी कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीले मध्यान्ह साढे १२ बजे अनावरण गर्ने भएका छन् । राष्ट्रिय खेलकुद परिषदले आगामी असोज २८ गतेबाट पोखरामा हुने नवौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगिताको विजेतालाई हस्तान्तरण गर्ने ट्रफीको आज वीरेन्द्रनगरको कभर्ड हलमा मुख्यमन्त्री शाहीले अनावरण गर्ने भएकाहुन ।‘ट्रफीलाई देशैभर डुलाउने अन्र्तराष्ट्रिय प्रचलन भएपनि यो पटक नेपालमा पहिलो पटक खेलकुद परिषदले यस्तो प्रचलनको सुरुवात गरेको हो ।

कर्णाली खेलकुद विकास परिषदका सदस्य सचिव विश्वामित्र सन्ज्यालका अनुसार आज मध्यान्ह साढे १२ बजे मुख्यमन्त्री शाहीद्धारा उक्त ट्रफी अनावरण गर्ने कार्यक्रम तय भएको हो ।खेलाडी र प्रशिक्षक गरि करिब चार सय जनाको सहभागिता हुने उक्त कार्यक्रमले खेलाडीको हौसला समेत बुलन्द हुने अपेक्षा परिषदले लिएको छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?