Upalabdhi News

आगामी निर्वाचनमा बालकृष्ण खाँण र दीपक बोहोराबीच रोचक प्रतिस्पर्धा

उपलब्धि मिडिया
कार्तिक १२, २०७९ | ९:१५ बजे

काठमाडौं, १२ कात्तिक। ४ मंसिरमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि रुपन्देही क्षेत्र नं.३ मा सत्तारुढ गठबन्धन र एमाले–राप्रपा गठबन्धनबीच रोचक प्रतिस्पर्धा हुने देखिएको छ । यो निर्वाचन क्षेत्रमा नेकपा एमालेले राप्रपा उम्मेदवारलाई सघाएको छ ।

सत्तारुढ पाँच दलीय गठबन्धनको तर्फबाट नेपाली कांग्रेसका नेता एवं गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँण उम्मेदवार छन् । यहाँ एमाले–राप्रपा गठबन्धनबाट राप्रपाका नेता दीपक बोहोरा उम्मेदवार छन् ।

यो निर्वाचन क्षेत्रमा राप्रपाको प्रभाव राम्रो रहेको छ । अर्कोतिर जनमतमा एमाले पनि सशक्त पार्टीका रूपमा स्थापित छ । त्यसैले एमाले र राप्रपाबीचको तालमेल कांग्रेसका उम्मेदवार खाँणका लागि चुनौतीपूर्ण देखिन्छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

यो खबर पढेर तपाईलाई कस्तो महसुस भयो ?